Wyjątkowe spotkanie

Któż  nie lubi świąt Bożego Narodzenia? Tego wszystkiego, co stanowi magię tej nocy: żłóbka z Bożą Dzieciną na sianku, betlejemskiej szopki z pasterzami, gwiazdy na niebie, kolęd, białego opłatka w wyciągniętej dłoni, lśniącego czystością mieszkania z przystrojoną choinką?

Pozostając w świątecznej atmosferze, Zespół ds. Energii przygotował spotkanie pt. „W blaskach Bożego Narodzenia”. Odbyło się ono 14.01.2015r. Dzięki wspólnie spędzonym chwilom było nie tylko miło i przyjemnie, ale także oszczędnie, ponieważ program został zrealizowany  bez użycia prądu…

Podczas występu uczniowie klas Va, IVa oraz VIc i VIa zaprezentowali wiersze, a także fragmenty prozy związane z minionymi świętami. Zabrzmiały także kolędy wykonywane na żywo przez uczennice naszej szkoły.

W programie wystąpili: Barbara Fiedor, Konrad Bocek, Michalina Nowakowska, Hanna Stoszek, Iga Szczepańska,  Emilia Walica, Samuel Wilczek, Justyna Wawrzacz, Kalina Odelska,  Łukasz Łośko i Borys Macura, Agnieszka Sikora. Zostali przygotowani przez Karinę Pasterny, Aleksandrę Melcher-Maślińską oraz Romana Sudlitza.

Zespół ds Energii