Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach Babcie i Dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości.

19 stycznia 2015 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Uczniowie klasy II B pięknie zaprezentowali słowno – muzyczny program artystyczny, a następnie wręczyli prezenty – piernikowe serduszka.  Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek.

Następnie dzieci zaprosiły gości na słodki poczęstunek, przygotowany przez Rodziców dzieci klasy II b .

Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!

wychowawcy klasy II B: mgr Barbara Bejma, mgr Teresa Sztefka