26 maja - Dzień Matki i 23 czerwca - Dzień Ojca to jedne z najpiękniejszych dni w roku.
W dniu 9 czerwca 2016 r. uczniowie klasy II d zaprosili swoich drogich rodziców na uroczystość z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty. Pragnęli w ten sposób wyrazić im swoją miłość, okazać jak wielka jest rola rodziców w ich życiu. Przygotowali program artystyczny - nie zabrakło piosenek, tańca i żartobliwych scenek. Na zakończenie dzieci obdarowały swoich rodziców prezentami. Nie lada wyzwaniem dla gości okazało się rozpoznanie swoich portretów. Program artystyczny dostarczył wszystkim wiele radości. Niejednej mamie zakręciła się również łezka w oku. Po części artystycznej dzieci zaprosiły rodziców na słodki poczęstunek. Nad przebiegiem uroczystości czuwały wychowawczynie - p. Barbara Rewig i p. Justyna Winkowska.