14 października 2015 r odbyło się w naszej szkole uroczyste pasowanie uczniów klas I. W tym dniu wszyscy uczniowie klas pierwszych, w obecności Dyrekcji Szkoły, nauczycieli oraz swoich rodziców uroczyście ślubowali wypełniać obowiązki uczniowskie oraz godnie reprezentować naszą szkołę. Następnie zostali pasowani na uczniów przez Dyrekcję Szkoły oraz otrzymali pamiątkowe, szkolne tarcze. Pierwszaki na tę uroczystość przygotowały piękne wierszyki oraz piosenki, które wspaniale zaprezentowali przed zgromadzoną publicznością. Na koniec każdy uczeń otrzymał słodki róg obfitości, który ufundowała Rada Rodziców. To była piękna i wzruszająca uroczystość, którą na długo zapamiętamy! Witajcie uczniowie klas I w progach naszej szkoły!