W dniu 28.09.2016r. w Starostwie Cieszyńskim zostało zorganizowane spotkanie oraz uroczyste wręczenie i wyróżnienie szkół i sportowców w Powiecie.
W tym znakomitym gronie znalazła się nasza szkoła, która osiągnęła wspaniały rezultat w rywalizacji sportowej
Szkół Podstawowych w Powiecie Cieszyńskim.
Uplasowaliśmy się na II Miejscu więc mamy powody do dumy  i satysfakcji i jednocześnie motywację do dalszej pracy.
Dziękuję wszystkim uczniom, którzy przyczynili się do tak dobrego wyniku, nauczycielom wychowania fizycznego bez których byłoby to nie możliwe, nauczycielom przedmiotowym za wyrozumiałość i wszystkim zainteresowanym!!!!!

M.Piesecki