W dniu 25.10.2016 nasi sportowcy startowali w sztafetowych biegach  w Łące o miano najlepszych w naszym rejonie. W kategorii dziewcząt zajęliśmy bardzo dobre II miejsce, w składzie: Bajda Dominika,Krzywoń Łucja, Rymanowska Maja, Niedziołka Julia,Kuziw Anna,Tokarczyk Weronika oraz Kądziałka Gabriela. Natomiast nasi chłopcy zakończyli zawody na dobrym, V miejscu, w składzie: Hankus Marek,Bieniek Marcel,Holisz Maksymilian,Czepczar Filip,Gęborski Oliwier,Bieniek Kacper i Kulinowski Hubert. Wszystkim naszym uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w następnych zawodach sportowych.

W dniu 18.10.2016r. w Chybiu odbyły się mistrzostwa Szkół Podstawowych w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Pierwsze wystartowały nasze dziewczyny i okazały się bezkonkrencyjne zajmując I miejsce i broniąc tytułu z zeszłego roku. Wystąpiły w składzie: Dominika Bajda,Krzywoń Łucja,Rymanowska Maja,Kuziw Anna,Kądziałka Gabriela,Tokarczyk Weronika i Niedziołka Julia.

W następnej kolejności na start ruszyli nasi chłopcy i po bardzo zaciętej rywalizacji wywalczyli bardzo dobre II miejsce. W składzie: Hankus Marek,Bieniek Kacper,Holisz Maksymilian,Gęborski Oliwier,Czepczar Filip,Bieniek Marcel oraz Kulinowski Hubert,Królak Szymon. Gratulacje!!!!