WAŻNE DATY

RELACJE I SPRAWOZDANIA

WAŻNE INFORMACJE

W dniu 26 czerwca 2015 r. odbyła się uroczystość pożegnania klas szóstych i uroczystość zakończenia roku szkolnego.

Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego na terenie Cieszyna w ramach programu "Moje miasto bez elektrośmieci" - plakat informacyjny (czerwiec 2015)

W dniu 23 czerwca 2015 r. odbył się szkolny turniej piłkarski "MINI EURO".

W dniu 22 czerwca 2015 r. społeczność szkolna uczestniczyła w prelekcji na temat zachowania bezpieczeństwa podczas wakacji. Spotkanie poprowadził przedstawiciel Straży Miejskiej w Cieszynie.

W dniu 10 czerwca 2015 r. w naszej szkole uroczyście obchodziliśmy Dzień Matki i Dzień Ojca.

W dniu 1 czerwca 2015 r. społeczność szkolna uroczyście obchodziła Dzień Dziecka. W ramach obchodów dzieci wzięły udział w rozgrywkach sportowych zorganizowanych w szkole, w imprezie "Baw się bezpiecznie" zorganizowanej przez MOSiR oraz w warsztatach twórczych zorganizowanych przez Fundację "Być razem". Nie zabrakło również smakołyków przygotowanych przez Radę Rodziców.

W dniu 19 maja 2015 r. klasy piąte wzięły udział w warsztatach ekologicznych na Zamku w Cieszynie.

Od  4. do 15.  maja  2015r. - na II piętrze naszej szkoły - można było oglądać wystawę pt. „Stare, dobre AGD i RTV” przygotowaną przez Zespół ds. Energii. Została ona zorganizowana w ramach działalności w Międzynarodowym Programie Euronet 50/50.

W dniu 8 maja 2015 r. SPOŁECZNOŚĆ SZKOLNA - uczniowie oddziałów integracyjnych klas I-III,zespół taneczny oraz p. dyrektor Renata Chamera-Wójcik, wychowawcy i opiekunowie - uczestniczyła w obchodach DNIA GODNOŚCI OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ.

W dniu 8 maja 2015 r. obchodziliśmy DZIEŃ EUROPY.

W dniu 31 kwietnia 2015 r., po raz pierwszy w naszej szkole, odbył się konkurs "Mam talent" zorganizowany przez Samorząd Uczniowski.

W dniu 26 kwietnia 2015 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w VII Biegu Fortuna

W czwartek, 23 kwietnia  2015 r. obchodziliśmy ŚWIATOWY DZIEŃ KSIĄŻKI I PRAW AUTORSKICH.

W środę, 22 kwietnia 2015 r. obchodziliśmy DZIEŃ ZIEMI.

W dniach od 13-17 kwietnia 2015 r. uczestniczyliśmy w akcji zaświeć się "Na niebiesko dla autyzmu"

W dniu 10 kwietnia 2015 r. odbył się kolejny już BIEG PO ZDROWIE.

W środę 25 marca przedstawiciele wszystkich klas naszej szkoły spotkali się na debacie Samorządu Uczniowskiego poświęconej Prawom Dziecka. Następnie społeczność szkolna uczestniczyła w apelu szkolnym poświęconym powyższej tematyce.

W poniedziałek,  23 marca 2015 r. w naszej szkole obchodziliśmy MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ WODY.

W piątek, 20 marca 2015 r. przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły wraz z opiekunem organizacji uczestniczyli w rocznicowych uroczystościach  w Lasku Miejskim pod Wałką.

W dniach od 16-18 marca 2015 r. odbywają się rekolekcje wielkopostne. Uczniowie uczestniczą w nabożeństwach zorganizowanych w kościołach oraz zajęciach dodatkowych organizowanych przez szkołę.

W dniu 11 marca 2015 r. uczniowie klas: II a, II b, III b, IV a, IV b i V b wzięli udział w DNIU ROZWOJU OSOBOWOŚCI zorganizowanym przez Centrum Pomocy Rodzinie "KONTAKT".