Podróż w czasie

Od  4. do 15.  maja  2015r. - na II piętrze naszej szkoły - można było oglądać wystawę pt. „Stare, dobre AGD i RTV” przygotowaną przez Zespół ds. Energii. Została ona zorganizowana w ramach działalności w Międzynarodowym Programie Euronet 50/50.

Wśród eksponatów znalazły się sprzęty gospodarstwa domowego oraz radiowo-telewizyjne, np. tara, prodiż, żelazko z duszą oraz jeden z pierwszych telefonów komórkowych. Uczniowie mieli okazję zobaczyć zupełnie obce im przedmioty i dzięki nim przenieść się do  nieznanego świata – świata II połowy XX wieku.
Do obejrzenia wystawy zostali zaproszeni rodzice naszych uczniów oraz uczniowie SP nr 1 wraz z nauczycielem – Błażejem Piksą.
Goście z „Jedynki” odwiedzili nas 14 maja. Wzięli udział w specjalnie dla nich przygotowanych zajęciach. Zabawa była udana!

Zespół ds. Energii